tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warsztaty fotograficzne dla kl. 3

3.01.2023 r. zostały przeprowadzone warsztaty fotograficzne z historii fotografii dla uczniów klas 3.
Dzieci miały okazję zapoznać się z początkami fotografii, obejrzeć reprodukcję pierwszego zdjęcia oraz pierwszego zdjęcia człowieka. Zobaczyły ok. 100 letnie szklane negatywy oraz te bardziej współczesne. Miały możliwość zapoznania się z analogowymi aparatami fotograficznymi oraz zobaczenia jak tworzy się obraz w aparacie pokazany na chusteczce higienicznej i odwrócony obraz na matówce w aparacie wielkoformatowym.
Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali negatywy i slajdy. Wiele radości dostarczyło im fotografowanie analogowymi aparatami fotograficznymi.

Galeria [link]

Tekst: K. Dzwonowska
Zdjęcia: Manufaktura Kadru

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content