tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Pracownie komputerowe w SP321

Nasza szkoła wyposażona jest w dwie nowoczesne pracownie informatyczne. Każda z nich posiada oddzielne stanowiska komputerowe dla każdego ucznia z nowymi, ergonomicznymi krzesełkami. Komputery wyposażone w duże monitory firmy Dell, posiadają oprogramowanie Windows 10, który na bieżąco się aktualizuje. Uczniowie chętnie korzystają z programu Paint 3D, który zawiera zarówno podstawowe, jak i zaawansowane narzędzia artystyczne. Dla przyszłych filmowców zaś mamy program do animacji Pivot. Poza tym posiadamy na wyposażeniu drukarkę 3D i roboty edukacyjne – Photon. Nauczyciel prowadzi zajęcia wykorzystując tablicę interaktywną połączoną z projektorem, dzięki czemu uczniowie szybciej przyswajają niezbędne umiejętności i kompetencje informatyczne.

Galeria [link]

Tekst: I. Dubielecka
Zdjęcia: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content