tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

O naszej szkole

Kadra pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną tworzy ponad 100 nauczycieli.
Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani nauczyciele, którzy stale doskonalą swój warsztat pracy, rzetelnie realizują powierzone im zadania.

Dyrektor i wicedyrektorzy:

Ostasz Agnieszka
DYREKTOR ZSP nr 7

Winczewska Małgorzata
WICEDYREKTOR KLAS IV-VIII

Sawicka Katarzyna
WICEDYREKTOR KLAS I-III

Masłocha Anna
WICEDYREKTOR DS. POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

Kiersznicka Aleksandra
WICEDYREKTOR DS. ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Warda Anna
KIEROWNIK ŚWIETLICY

JĘZYK POLSKI

Jabłonowska Anna
Jankowska Beata
Jelonek Iwona
Miedziewska Marta
Panas Urszula
Pikuła Weronika
Puchalska Halina Lidia

JĘZYK ANGIELSKI

Jędrasik Joanna
Maciejewska Barbara
Piotrowska Alina
Santorek Marzena
Szostak Jolanta
Śmiarowska Magdalena

MATEMATYKA

Antoniak Gabriela
Glica-Pikus Renata
Hojda Małgorzata
Miętus Maria
Śnieć-Dobrowolska Klaudia
Wołowiec Maria

JĘZYK NIEMIECKI

Tadaj Beata

FIZYKA

Chołoniewska Anna
Śnieć-Dobrowolska Klaudia

CHEMIA

Wojtowicz Lucjan

BIOLOGIA
PRZYRODA

Idzikowska Iwona
Kubiak-Konwalik Agnieszka
Ratajczak Jolanta

GEOGRAFIA

Bielińska Sylwia
Skóra Krystyna

HISTORIA

Głogowska Katarzyna
Szarf Robert

INFORMATYKA
EDUKACJA INFORMATYCZNA

Antoniak Gabriela
Dzwonowska Katarzyna
Szaciłło Jarosław

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Bartnik Damian
Bogdańska Anna
Brzezińska Zofia
Horbaczewski Marek
Przygoda Jakub
Wasilewski Wojciech

RELIGIA

Jonczyk Ewa
Kasprzycki Jakub
Ryll Janina
Tkaczyk Zdzisława

PLASTYKA

Mazerant Ismena

MUZYKA

Wiechowska Anna

TECHNIKA

Gajewska-Bereza Katarzyna

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Głogowska Katarzyna

ETYKA

Pikuła Weronika

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Gajewska-Bereza Katarzyna

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Chludzińska Monika
Chmiel Anna
Falińska-Mrozek Marta
Hilla-Wszołek Paulina
Koguciuk Ewa
Kowalska Beata
Matysiak Anna
Pieńkowska Elżbieta
Sala Beata
Styk Joanna
Szymańska Barbara
Ukleja Agnieszka
Wojtaszek Urszula
Zielińska-Siwek Ewelina

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

Gajewska Anna
Hilla-Wszołek Paulina
Karkocha Marlena
Kielczyk Joanna
Kotarba Weronika
Raźniewska Anna
Szcześniak Renata
Szymańska Barbara

ŚWIETLICA

Czerniszewska Małgorzata
Kamińska Maja
Karkocha Marlena
Koguciuk Ewa
Korzeniewska Anna
Krzysztyniak Marzena
Kurek Konrad
Łukasiak Maria
Marks Zofia
Marszał Marzena
Osytek Anna
Ratajczak Jolanta
Rokicka Katarzyna
Trojanowska Karolina
Warda Anna
Wojdyna Katarzyna

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Bielińska Sylwia
Idzikowska Iwona
Pikuła Weronika
Sawicka Katarzyna

DORADZTWO ZAWODOWE

Zegarski Tomasz

BIBLIOTEKA

Idzikowska Iwona
Maciejewska Bożena
Tomaszek Monika

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY

Bartosik Justyna
Dobrzyńska Katarzyna
Garstka-Mysiorska Katarzyna
Jakubczyk Zenon
Kamińska Maja
Kapusta Halina
Krzykawa Aleksandra
Małek Agnieszka
Moszyńska Emilia
Pawęzowska Barbara
Rędzińska Michalina
Sowa Katarzyna
Sółkowska Hanna
Śliwka Paulina
Tanajewska Anna
Wieniawski Przemysław
Wiśniewski Bartosz

SPECJALIŚCI

Boguś Marcin
Dobrzyńska Katarzyna
Godlewski Artur
Kołakowska Anna
Kopacka Grażyna
Kosk Dorota
Kowalczyk Grażyna
Masłocha Anna
Migas Magdalena
Rędzińska Michalina
Stopa Anna
Terlecka Teresa
Rzuczkowska Milena
Winczewska Małgorzata

WYCHOWAWCY
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

4-latki gr. A
Raźniewska Anna
Kielczyk Joanna

5-latki gr. A
Kacperowska Anna
Facon Iwona

5-latki gr. B
Szcześniak Renata
Zalewska Justyna

0a
Dobrzyjałowska Anna

0b
Koszalska Paula

WYCHOWAWCY KLASY I-III

1a Falińska-Mrozek Marta
1b Hilla-Wszołek Paulina
1c Ukleja Agnieszka
1d Sala Beata
2a Szymańska Barbara
2b Chmiel Anna
2c Karkocha Marlena
2d Koguciuk Ewa
3a Kowalska Beata
3b Pieńkowska Elżbieta
3c Styk Joanna
3d Chludzińska Monika
3e Matysiak Anna

WYCHOWAWCY KLASY IV-VIII

4a Glica-Pikus Renata
4b Dzwonowska Katarzyna
4c Mazerant Ismena
4d Śnieć-Dobrowolska Klaudia
4e Sowa Katarzyna
5a Idzikowska Iwona
5b Gajewska-Bereza Katarzyna
5c Bielińska Sylwia
5d Jabłonowska Anna
6a Jelonek Iwona
6b Hojda Małgorzata
6d Jankowska Beata
6e Szarf Robert
7a Miętus Maria
7b Szaciłło Jarosław
7c Dobrzyńska Katarzyna
7d Głogowska Katarzyna
7e Tadaj Beata
8a Szostak Jolanta
8b Kubiak-Konwalik Agnieszka
8c Rędzińska Michalina

Zamawianie posiłków
Skip to content