tel.: 22 836 39 78
e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

O naszej szkole

Kadra pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną tworzy ponad 100 nauczycieli.
Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani nauczyciele, którzy stale doskonalą swój warsztat pracy, rzetelnie realizują powierzone im zadania.

Dyrektor i wicedyrektorzy:

Idzikowska Iwona
DYREKTOR ZSP nr 7
Przyjmuje:
codziennie w godzinach 10-12

Winczewska Małgorzata
WICEDYREKTOR KLAS IV-VIII
Przyjmuje:
codziennie w godzinach 10-12

Sawicka Katarzyna
WICEDYREKTOR KLAS I-III
Przyjmuje:
codziennie w godzinach 10-12

Masłocha Anna
WICEDYREKTOR DS. POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
Przyjmuje:
codziennie w godzinach 10-12

Masłocha Anna
WICEDYREKTOR DS. ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
Przyjmuje:
codziennie w godzinach 10-12

Warda Anna
KIEROWNIK ŚWIETLICY
Przyjmuje:
codziennie w godzinach 10-12

JĘZYK POLSKI

Dubielecka Irena
Jabłonowska Anna
Jankowska Beata
Jelonek Iwona
Łochowska Ewa
Miedziewska Marta
Panas Urszula
Pikuła Weronika
Puchalska Halina Lidia

JĘZYK ANGIELSKI

Borkowska Patrycja
Leończyk Emilia
Maciejewska Barbara
Piotrowska Alina
Porucznik Kinga
Santorek Marzena
Szostak Jolanta
Śmiarowska Magdalena

MATEMATYKA

Antoniak Gabriela
Glica-Pikus Renata
Hojda Małgorzata
Miętus Maria
Śnieć-Dobrowolska Klaudia
Wołowiec Maria

JĘZYK NIEMIECKI

Kęczkowska Hanna
Tadaj Beata

FIZYKA

Chołoniewska Anna
Śnieć-Dobrowolska Klaudia

CHEMIA

Dziadyk-Szczepińska Danuta
Wojtowicz Lucjan

BIOLOGIA
PRZYRODA

Kubiak-Konwalik Agnieszka
Małek Agnieszka
Ratajczak Jolanta

GEOGRAFIA

Bielińska Sylwia
Matyszczak Ewa
Skóra Krystyna

HISTORIA

Głogowska Katarzyna
Szarf Robert

INFORMATYKA
EDUKACJA INFORMATYCZNA

Antoniak Gabriela
Dzwonowska Katarzyna
Szaciłło Jarosław

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Bartnik Damian
Bogdańska Anna
Brzezińska Zofia
Horbaczewski Marek
Makowski Tomasz
Przygoda Jakub
Wasilewski Wojciech

RELIGIA

Gołębiewski Piotr
Jonczyk Ewa
Kędzior Kamil
Tkaczyk Zdzisława
Walkiewicz Krystyna

PLASTYKA

Mazerant Ismena

MUZYKA

Wiechowska Anna

TECHNIKA

Gajewska-Bereza Katarzyna

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Pudło Dawid

ETYKA

Pikuła Weronika

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Gajewska-Bereza Katarzyna

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Angrocka Anna
Brandeburg Klaudia
Chludzińska Monika
Chmiel Anna
Falińska-Mrozek Marta
Kijek Zuzanna
Kowalska Beata
Matysiak Anna
Paśnik Marcin
Pieńkowska Elżbieta
Sala Beata
Styk Joanna
Szymańska Barbara
Ukleja Agnieszka
Wojtaszek Urszula
Zielińska-Siwek Ewelina

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

Kielczyk Joanna
Koszalska Paula
Maksimczuk Agnieszka
Nowicka Agnieszka
Oleczek Anna
Raźniewska Anna
Szcześniak Renata
Szymańska Paulina

ŚWIETLICA

Cichocka Karolina
Czerniszewska Małgorzata
Kapusta Halina
Karkocha Marlena
Koguciuk Ewa
Korzeniewska Anna
Krzysztyniak Marzena
Łukasiak Maria
Moszyńska Barbara
Marks Zofia
Marszał Marzena
Mścichowska Małgorzata
Osytek Anna
Paśnik Marcin
Ratajczak Jolanta
Warda Anna

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Bielińska Sylwia
Pikuła Weronika
Sawicka Katarzyna

DORADZTWO ZAWODOWE

Kostewicz Joanna
Pamrowska Karolina

BIBLIOTEKA

Dziedzic Aneta
Skwarska Beata
Tomaszek Monika

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY

Bartosik Justyna
Dobrzyńska Katarzyna
Garstka-Mysiorska Katarzyna
Jakubczyk Zenon
Kamińska Maja
Moszyńska Emilia
Oleksiak-Pawiłojć Elżbieta
Pamrowska Karolina
Pawęzowska Barbara
Rędzińska Michalina
Sowa Katarzyna
Sółkowska Hanna
Szpunar Maria
Śliwka Paulina

SPECJALIŚCI

Adamczyk Paulina
Boguś Marcin
Godlewski Artur
Grzywacz Aleksandra
Kołakowska Anna
Kopacka Grażyna
Kostewicz Joanna
Kowalczyk Grażyna
Masłocha Anna
Pakuła Magdalena
Pękalska Magdalena
Terlecka Teresa
Winczewska Małgorzata

WYCHOWAWCY
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

3-latki gr. A
Kotarba Weronika, Maksimczuk Agnieszka
3-latki gr. B
Oleczek Anna, Szcześniak Renata
5-latki
Raźniewska Anna, Kielczyk Joanna
0a
Szymańska Barbara, Koguciuk Ewa
0b
Nowicka Agnieszka, Pawęzowska Barbara
0c
Karkocha Marlena
0d
Dobrzyńska Katarzyna

WYCHOWAWCY KLASY I-III

1a Kowalska Beata
1b Pieńkowska Elżbieta
1c Styk Joanna
1d Chludzińska Monika
1e Matysiak Anna
2a Kijek Zuzanna
2b Wojtaszek Urszula
2c Sala Beata
2d Falińska-Mrozek Marta
2e Oleksiak-Pawiłojć Elżbieta
3a Zielińska-Siwek Ewelina
3b Chmiel Anna
3c Brandeburg Klaudia
3d Ukleja Agnieszka

WYCHOWAWCY KLASY IV-VIII

4a Jelonek Iwona
4b Hojda Małgorzata
4d Jankowska Beata
4e Szarf Robert
5a Miętus Maria
5b Ratajczak Jolanta
5c Pamrowska Karolina
5d Głogowska Katarzyna
5e Mazerant Ismena
6a Antoniak Gabriela
6b Kubiak-Konwalik Agnieszka
6c Michalina Rędzińska
7a Sowa Katarzyna
7b Szostak Joanna
7c Glica-Pikus Renata
7d Dzwonowska Katarzyna
7e Bartnik Damian
7f Dziadyk-Szczepińska Danuta
7g Śnieć-Dobrowolska Klaudia
8a Tadaj Beata
8b Łochowska Ewa
8c Bielińska Sylwia
8d Małek Agnieszka
8e Dubielecka Irena
8f Wiechowska Anna
8g Santorek Marzena

Zamawianie posiłków
Skip to content