W dniach 16–23.05.2026 r. odbył się wyjazd edukacyjny do Niemiec, Szwajcariii Francji dla młodzieży naszej szkoły. Wycieczka była elementem projektu kulturowego: „Prawa i obowiązki w społeczeństwie multikulturowym”, którego celem było poznanie tradycji, kultury, historii oraz walorów turystycznych i przyrodniczych Niemiec, a szczególnie Badenii-Wirtembergii (Baden-Würtemberg), Szwajcarii
…