tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Klasy 1-8

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy zdobywając w różnych dziedzinach wysokie miejsca w szkolnych olimpiadach, konkursach ogólnopolskich. Możemy także pochwalić  się wieloma medalistami sportowymi w szachach, judo, piłce siatkowej oraz nożnej.

sala językowa w Dużej szkole

PRACOWNIE

Zadbaliśmy o odpowiednie i nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych: informatycznej, językowej, fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz matematycznej. Każda z nich posiada rzutnik multimedialny. Szkoła posiada 2 sale gimnastyczne oraz wygłuszoną salę polonistyczną.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Uczniom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz języka niemieckiego w komfortowo wyposażonych salach językowych.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Na terenie naszej szkoły działają sekcje: szachowa, judo, piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. UKS SP 321 może poszczycić się licznymi medalami zdobytymi na krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.

STOŁÓWKA

Naszym uczniom zapewniamy zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu.  Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne. Do wyboru wyżywienie pełne lub tylko dwudaniowy obiad.

biblioteka_1

BIBLIOTEKA

Oferuje wolną od przymusu atmosferę i bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielami – bibliotekarzami, ich życzliwe porady, dostęp do różnych źródeł informacji i do zbioru bibliotecznego wzbogaconego po wygranym w konkursie Empiku o 880 woluminów.

ŚWIETLICA

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

Piękna Góra k/Giżycka

WYCIECZKI

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. W ramach projektu „Warszawa z klasą, klasa w Warszawie” korzystaliśmy także z bogatej oferty kulturalnej stolicy, np. wyjść do kina i teatru.

GAZETKA SZKOLNA “321NEWS”

Od grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły redagują szkolną gazetkę. Zapraszamy do lektury.

baner_info_klasa_8

Wydarzenia z życia szkoły

Wyjście klas 4 do Kinoteki

15.09.2023 r. uczniowie klas 4 byli w Kinotece i uczestniczyli w pokazie filmu dokumentalnego "W…

CZYTAJ DALEJ

Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności i odkrywania talentów

W dniu 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności i odkrywania talentów. W…

CZYTAJ DALEJ

Uroczyste rozpoczęcie roku w SP321

4.09.2023 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Dyrektor szkoły, pani Agnieszka Ostasz, powitała…

CZYTAJ DALEJ

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki”

W roku szkolnym 2022/2023 klasy 3 realizowały Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne…

CZYTAJ DALEJ

„Nic dwa razy się nie zdarza” - zakończenie roku klas 8

22.06.2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku klas 8. Uczniowie wysłuchali życzeń pani Dyrektor Iwony…

CZYTAJ DALEJ

Bal ósmoklasistów, 2023 r.

17.06.2023 r. odbył się bal ósmoklasistów zorganizowany przez rodziców uczniów. Młodzież w przepięknych, eleganckich strojach,…

CZYTAJ DALEJ
Zamawianie posiłków
Skip to content