tel.: 22 836 39 78
e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Klasy 1-8

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy zdobywając w różnych dziedzinach wysokie miejsca w szkolnych olimpiadach, konkursach ogólnopolskich. Możemy także pochwalić  się wieloma medalistami sportowymi w szachach, judo, piłce siatkowej oraz nożnej.

sala językowa w Dużej szkole

PRACOWNIE

Zadbaliśmy o odpowiednie i nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych: informatycznej, językowej, fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz matematycznej. Każda z nich posiada rzutnik multimedialny. Szkoła posiada 2 sale gimnastyczne oraz wygłuszoną salę polonistyczną.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Uczniom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz języka niemieckiego w komfortowo wyposażonych salach językowych.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Na terenie naszej szkoły działają sekcje: szachowa, judo, piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. UKS SP 321 może poszczycić się licznymi medalami zdobytymi na krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.

STOŁÓWKA

Naszym uczniom zapewniamy zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu.  Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne. Do wyboru wyżywienie pełne lub tylko dwudaniowy obiad.

biblioteka_1

BIBLIOTEKA

Oferuje wolną od przymusu atmosferę i bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielami – bibliotekarzami, ich życzliwe porady, dostęp do różnych źródeł informacji i do zbioru bibliotecznego wzbogaconego po wygranym w konkursie Empiku o 880 woluminów.

ŚWIETLICA

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

Piękna Góra k/Giżycka

WYCIECZKI

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. W ramach projektu „Warszawa z klasą, klasa w Warszawie” korzystaliśmy także z bogatej oferty kulturalnej stolicy, np. wyjść do kina i teatru.

GAZETKA SZKOLNA “321NEWS”

Od grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły redagują szkolną gazetkę. Zapraszamy do lektury.

baner_info_klasa_8

Wydarzenia z życia szkoły

XXXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2022

W dniach 22-23 kwietnia 2022 roku uczniowie klas ósmych uczestniczyli w XXXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym…

CZYTAJ DALEJ

„Malowanie na ekranie” – lekcja informatyki w oddziale przygotowawczym klas 1-3

Od kwietnia 2022 r. w naszej szkole dzieci z Ukrainy rozpoczęły naukę w oddziale przygotowawczym dla…

CZYTAJ DALEJ

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DYSLEKTYKÓW

Dysleksja najczęściej kojarzona jest z problemami czytania oraz pisania podczas nauki języka polskiego.  Nic bardziej…

CZYTAJ DALEJ

Wizyta w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej nr 7 na Bemowie

22 kwietnia dzieci z Ukrainy, które uczęszczają do oddziału przygotowawczego w naszej szkole, odwiedziły Jednostkę…

CZYTAJ DALEJ

Warsztaty w Domu Spotkań z Historią, kl. 7d

Nadeszła wiosna. Po dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w Polsce, uczniowie w końcu mogą cieszyć…

CZYTAJ DALEJ

Warsztaty fotograficzne dla klas 1

W dniu 12 kwietnia zostały przeprowadzone warsztaty fotograficzne z historii fotografii dla uczniów klas 1B…

CZYTAJ DALEJ
Zamawianie posiłków
Skip to content