tel.: 22 836 39 78
e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Klasy 1-8

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy zdobywając w różnych dziedzinach wysokie miejsca w szkolnych olimpiadach, konkursach ogólnopolskich. Możemy także pochwalić  się wieloma medalistami sportowymi w szachach, judo, piłce siatkowej oraz nożnej.

sala językowa w Dużej szkole

PRACOWNIE

Zadbaliśmy o odpowiednie i nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych: informatycznej, językowej, fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz matematycznej. Każda z nich posiada rzutnik multimedialny. Szkoła posiada 2 sale gimnastyczne oraz wygłuszoną salę polonistyczną.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Uczniom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz języka niemieckiego w komfortowo wyposażonych salach językowych.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Na terenie naszej szkoły działają sekcje: szachowa, judo, piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. UKS SP 321 może poszczycić się licznymi medalami zdobytymi na krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.

STOŁÓWKA

Naszym uczniom zapewniamy zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu.  Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne. Do wyboru wyżywienie pełne lub tylko dwudaniowy obiad.

biblioteka_1

BIBLIOTEKA

Oferuje wolną od przymusu atmosferę i bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielami – bibliotekarzami, ich życzliwe porady, dostęp do różnych źródeł informacji i do zbioru bibliotecznego wzbogaconego po wygranym w konkursie Empiku o 880 woluminów.

ŚWIETLICA

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

Piękna Góra k/Giżycka

WYCIECZKI

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. W ramach projektu „Warszawa z klasą, klasa w Warszawie” korzystaliśmy także z bogatej oferty kulturalnej stolicy, np. wyjść do kina i teatru.

GAZETKA SZKOLNA “321NEWS”

Od grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły redagują szkolną gazetkę. Zapraszamy do lektury.

baner_info_klasa_8

Wydarzenia z życia szkoły

Obchody 11 listopada w naszej szkole

Corocznie w naszej szkole uroczyście upamiętnialiśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednak w tym roku…

CZYTAJ DALEJ

"Pociąg do wolności"

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do obejrzenia przedstawienia pt. "Pociąg do wolności" przygotowanego…

CZYTAJ DALEJ

Życzliwy listopad

Zachęcamy wszystkich uczniów do kontynuowania akcji "Back 2 school". W listopadzie szczególny nacisk kładziemy na…

CZYTAJ DALEJ

Życzenia dla Bohatera!

3 listopada 102 urodziny będzie obchodził Pan Mieczysław Frąckiewicz, lotnik Polskich Sił Powietrznych. W czasie…

CZYTAJ DALEJ

Śladami "Kamieni na szaniec"

W dniu 15 października 2021 roku uczniowie klasy 8 a i 8 e pod opieką…

CZYTAJ DALEJ

"Back to school" - podsumowanie akcji

1 października zakończyliśmy akcję "Back to school czyli aktywny powrót do szkoły". Celem akcji było…

CZYTAJ DALEJ
Zamawianie posiłków
Skip to content