tel.: 22 836 39 78
e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Klasy 1-8

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy zdobywając w różnych dziedzinach wysokie miejsca w szkolnych olimpiadach, konkursach ogólnopolskich. Możemy także pochwalić  się wieloma medalistami sportowymi w szachach, judo, piłce siatkowej oraz nożnej.

sala językowa w Dużej szkole

PRACOWNIE

Zadbaliśmy o odpowiednie i nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych: informatycznej, językowej, fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz matematycznej. Każda z nich posiada rzutnik multimedialny. Szkoła posiada 2 sale gimnastyczne oraz wygłuszoną salę polonistyczną.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Uczniom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz języka niemieckiego w komfortowo wyposażonych salach językowych.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Na terenie naszej szkoły działają sekcje: szachowa, judo, piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. UKS SP 321 może poszczycić się licznymi medalami zdobytymi na krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.

STOŁÓWKA

Naszym uczniom zapewniamy zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu.  Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne. Do wyboru wyżywienie pełne lub tylko dwudaniowy obiad.

biblioteka_1

BIBLIOTEKA

Oferuje wolną od przymusu atmosferę i bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielami – bibliotekarzami, ich życzliwe porady, dostęp do różnych źródeł informacji i do zbioru bibliotecznego wzbogaconego po wygranym w konkursie Empiku o 880 woluminów.

ŚWIETLICA

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

Piękna Góra k/Giżycka

WYCIECZKI

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. W ramach projektu „Warszawa z klasą, klasa w Warszawie” korzystaliśmy także z bogatej oferty kulturalnej stolicy, np. wyjść do kina i teatru.

GAZETKA SZKOLNA “321NEWS”

Od grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły redagują szkolną gazetkę. Zapraszamy do lektury.

baner_info_klasa_8

Wydarzenia z życia szkoły

2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości AUTYZMU

Nasza szkoła po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Dnia Autyzmu.  W tym roku inaczej,…

CZYTAJ DALEJ

Koszyczek wielkanocny

Święta wielkanocne to jedne z najważniejszych świąt w Polsce. W związku z tym trzecioklasiści pokazali…

CZYTAJ DALEJ

Zwiastuny wiosny

Trzecioklasiści znudzeni zimą rozpoczęli poszukiwania wiosny. Okazało się, że już ją można znaleźć. Zobaczcie co…

CZYTAJ DALEJ

Konkurs pt. "Palma Wielkanocna"

Pod koniec marca w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt. "Palma Wielkanocna". Uczestnikami mogli być uczniowie…

CZYTAJ DALEJ

21 marca - Światowy Dzień Poezji

21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji. Święto zostało ustanowione w 1999 roku przez UNESCO. Celem…

CZYTAJ DALEJ

Warszawski Konkurs pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem”

Miło jest mi poinformować, że uczniowie z naszej szkoły uzyskali następujące wyniki w I Warszawskim…

CZYTAJ DALEJ
Skip to content