tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Klasy 1-8

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy zdobywając w różnych dziedzinach wysokie miejsca w szkolnych olimpiadach, konkursach ogólnopolskich. Możemy także pochwalić  się wieloma medalistami sportowymi w szachach, judo, piłce siatkowej oraz nożnej.

sala językowa w Dużej szkole

PRACOWNIE

Zadbaliśmy o odpowiednie i nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych: informatycznej, językowej, fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz matematycznej. Każda z nich posiada rzutnik multimedialny. Szkoła posiada 2 sale gimnastyczne oraz wygłuszoną salę polonistyczną.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Uczniom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz języka niemieckiego w komfortowo wyposażonych salach językowych.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Na terenie naszej szkoły działają sekcje: szachowa, judo, piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. UKS SP 321 może poszczycić się licznymi medalami zdobytymi na krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.

STOŁÓWKA

Naszym uczniom zapewniamy zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu.  Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne. Do wyboru wyżywienie pełne lub tylko dwudaniowy obiad.

biblioteka_1

BIBLIOTEKA

Oferuje wolną od przymusu atmosferę i bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielami – bibliotekarzami, ich życzliwe porady, dostęp do różnych źródeł informacji i do zbioru bibliotecznego wzbogaconego po wygranym w konkursie Empiku o 880 woluminów.

ŚWIETLICA

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

Piękna Góra k/Giżycka

WYCIECZKI

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. W ramach projektu „Warszawa z klasą, klasa w Warszawie” korzystaliśmy także z bogatej oferty kulturalnej stolicy, np. wyjść do kina i teatru.

GAZETKA SZKOLNA “321NEWS”

Od grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły redagują szkolną gazetkę. Zapraszamy do lektury.

baner_info_klasa_8

Wydarzenia z życia szkoły

Sprawozdanie z wycieczki do Niemiec, Francji i Szwajcarii

W dniach 8.–15.06.2024 r. odbył się wyjazd edukacyjny do Niemiec, Francji i Szwajcarii dla młodzieży…

CZYTAJ DALEJ

"Z książką w walizce"

Zbliżają się wakacje. Zachęcamy Was do udziału w akcji "Z książką w walizce". Podzielcie się…

CZYTAJ DALEJ

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Klasa 2a przygotowała uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie zaprezentowali wiersze i…

CZYTAJ DALEJ

40 lat minęło …

I tak 28 maja stał się dla całej szkolnej społeczności SP 321 czasem szczególnym, bo upływającym…

CZYTAJ DALEJ

Wyniki konkursu plastycznego "Mózg i jego supermoce"

Wyniki konkursu plastycznego "Mózg i jego supermoce" organizowanego przez Fundację Nenckiego w ramach Tygodnia Mózgu.…

CZYTAJ DALEJ

Wymiana pocztówek ze szkołą w Hong Kongu

Drodzy Uczniowie, gratulujemy wszystkim z Was, którzy wzięli udział z konkursie wymiany pocztówek z zaprzyjaźnioną…

CZYTAJ DALEJ
Zamawianie posiłków
Skip to content