O naszej szkole

żywienie realizowane w ZSP nr 7

tel. 502-856-258
email: zsp7@szwajcarka.net

Nasza szkoła zapewnia zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu. Jadłospisy opracowywane są przez trzech dietetyków, a realizują je zespoły doświadczonych kucharek i kucharzy. Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne.

Pracujemy zgodnie z systemem HACCP oraz zasadami GHP/GMP, dostosowaliśmy się w pełni do wszystkich wymogów prawnych dotyczących bezpieczeństwa żywności i żywienia. Regularnie przechodzimy kontrole przeprowadzane przez SANEPID oraz inne instytucje zajmujące się kontrolą bezpieczeństwa żywności i żywienia. Korzystamy z własnego zaopatrzenia oraz usług najlepszych warszawskich dostawców, wykorzystujemy produkty pochodzące z rolnictwa ekologicznego.

Organizatorem i operatorem żywienia w naszej szkole jest firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski.
W celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi żywienia zapraszamy na stronę ajenta – www.szwajcarka.net
Obsługa admnistracyjno-finansowa rodziców odbywa się w oparciu o internetowy system STARTEDU (aplikacja do zamawiania, opłacania i odwoływania szkolnych posiłków);
Link do aplikacji STARTEDU https://startedu.pl/User/LogIn
Informator na temat cen posiłków oraz praktyczne informacje dotyczące rejestracji i obsługi platformy STARTEDU [link]
Wyzywienie_szkola_zdj_1