e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Magdalena Wituszyńska

administrator dla żywienia realizowanego w ZSP nr 7

email: zsp7@szwajcarka.net

Nasza szkoła zapewnia zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu. Jadłospisy opracowywane są przez trzech dietetyków, a realizują je zespoły doświadczonych kucharek i kucharzy. Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne.

Pracujemy zgodnie z systemem HACCP oraz zasadami GHP/GMP, dostosowaliśmy się w pełni do wszystkich wymogów prawnych dotyczących bezpieczeństwa żywności i żywienia. Regularnie przechodzimy kontrole przeprowadzane przez SANEPID oraz inne instytucje zajmujące się kontrolą bezpieczeństwa żywności i żywienia. Korzystamy z własnego zaopatrzenia oraz usług najlepszych warszawskich dostawców, wykorzystujemy produkty pochodzące z rolnictwa ekologicznego.

Organizatorem i operatorem żywienia w naszej szkole jest firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski.
W celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi żywienia zapraszamy na stronę ajenta – www.szwajcarka.net

W roku szkolnym 2021/2022:
– obsługa admnistracyjno-finansowa rodziców odbywać będzie się w oparciu o internetowy system STARTEDU (aplikacja do zamawiania, opłacania i odwoływania szkolnych posiłków);
– z dniem 10 września 2021 roku likwidacji ulega dział administratorów stołówek szkolnych w naszej firmie – wszelkie kwestie związane z realizacją żywienia rodzice/opiekunowie będą mogli wyjaśniać korzystając z systemu STARTEDU (dział administratorów stołówek szkolnych utrzymywany jest do 10 września 2021 roku w celu rozliczenia nadpłat posiadanych przez rodziców/opiekunów uczniów za rok szkolny 2020/2021);
– link do aplikacji STARTEDU https://startedu.pl/User/LogIn
Wyzywienie_szkola_zdj_1