tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Uczniowie 7d na kręglach

Zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy 7d postanowili uczcić na sportowo wycieczką na kręgle.
W Spin City jest 10 w pełni zautomatyzowanych torów bowlingowych gwarantujących zakręconą rozrywkę.
Dla uczniów, którzy pierwszy raz spotkali się z grą w kręgle, umożliwiany był szybki instruktaż koleżeński. Koledzy nie tylko dokładnie wytłumaczyli zasady gry i pomogli dobrać odpowiedni sprzęt, ale także zademonstrowali, jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany rzut. Nasi uczniowie wybrali opcje gry z  bandami zapewniającymi dotarcie kuli do celu, gwarantując radość z każdego zagrania. Zabawa była wyśmienita i zdecydowanie aktywnie spędzany czas przypadł uczniom do gustu.
Po wyczerpującej grze na wszystkich czekała pyszna pizza. Wspólny posiłek był doskonałym pretekstem do integracji grupy.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: K. Dzwonowska, A. Kołakowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content