ikona telefon

tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

adres do e-doręczeń:
AE:PL-25857-28559-DVFWV-19

połącz z tłumaczem języka migowego
W dniach 16–23.05.2026 r. odbył się wyjazd edukacyjny do Niemiec, Szwajcariii Francji dla młodzieży naszej szkoły. Wycieczka była elementem projektu kulturowego: „Prawa i obowiązki w społeczeństwie multikulturowym”, którego celem było poznanie tradycji, kultury, historii oraz walorów turystycznych i przyrodniczych Niemiec, a szczególnie Badenii-Wirtembergii (Baden-Würtemberg), Szwajcarii 
czytaj dalej
15 maja 2026 roku klasa 6D uczestniczyła w niezwykle ciekawej i pełnej przygód wycieczce do Wilgi. Opiekę nad uczniami sprawowali pani Klaudia Śnieć-Dobrowolska oraz pan Bartosz Wiśniewski. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję rozwijać swoje umiejętności survivalowe i terenowe. Uczyli się posługiwania kompasem oraz mapą, dzięki 
czytaj dalej
6 maja 2026 r. uczniowie klasy 6b odwiedzili Muzeum Świat Iluzji na Starym Mieście. Podczas wizyty dzieci miały okazję poznać fascynujący świat złudzeń optycznych, zmierzyć się z wymagającymi zagadkami oraz wykonać wiele ciekawych fotografii. Jedną z największych atrakcji okazał się tunel Vortex, który skutecznie zaburzał 
czytaj dalej
21.04.2026 r. uczniowie klasy 6b uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych pt. „Niezwykłe właściwości zwykłej wody”, które odbyły się w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Podczas zajęć uczniowie poznawali rolę wody w przyrodzie oraz jej właściwości fizyczne i chemiczne. Wykonywali liczne doświadczenia, m.in. badali chromatografię, obserwowali 
czytaj dalej
5.03.2026 r. uczniowie klasy 6b odwiedzili Muzeum Azji i Pacyfiku, gdzie uczestniczyli w inspirujących warsztatach poświęconych kulturom Azji. Zajęcia „Gry i zabawy azjatyckie” pozwoliły odkryć, jak wiele radości i wspólnych doświadczeń łączy dzieci na całym świecie. Świat gier jest uniwersalny. Niezależnie od miejsca zamieszkania dzieci 
czytaj dalej
W grudniu klasa 6d wybrała się do Kosmoparku – obiektu położonego w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. Uczniowie przybliżyli sobie dokonania znanych astronautów. Mogli zobaczyć, ile sami ważą na poszczególnych planetach oraz w jakim są tam wieku. Dzięki specjalnym butom sprawdzali,  jak trudno jest poruszać się poza 
czytaj dalej
5 listopada klasa 3c uczestniczyła w warsztatach pt. „Wędrówka po karbońskim lesie” w Muzeum Ziemi. Uczniowie poznali wygląd naszej planety sprzed 300 milionów lat, rośliny i zwierzęta żyjące w karbońskich lasach, a także zobaczyli oryginalne skamieniałości, bursztyny i meteoryty. Oglądali także rekonstrukcje ssaków epoki lodowcowej. Podczas całej 
czytaj dalej
23 września bieżącego roku szkolnego grupa uczniów naszej szkoły z klas VII wraz z panią Beatą Tadaj i panią Anną Jabłonowską uczestniczyła w  2-godzinnych warsztatach językowych w Instytucie Germanistyki na Wydziale NeofilologiiUniwersytetu Warszawskiego.  Tematem warsztatów była: „Kultura krajów niemieckojęzycznych w naszym domu na przykładzie nauki, 
czytaj dalej
20 października 2025 r. uczniowie klasy 6b mieli wyjątkową okazję odwiedzić siedzibę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, znajdującego się na Bemowie. Podczas wizyty poznali specyfikę pracy personelu medycznego i lotniczego, zasady obsługi śmigłowca oraz nowoczesnego sprzętu medycznego wykorzystywanego w akcjach ratunkowych. Uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda proces 
czytaj dalej
15 października 2025 r. przedstawiciele naszej szkoły mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w wydarzeniu z cyklu „Polska sięga gwiazd” – ogólnopolskiej trasie technologiczno-naukowej misji IGNIS, której głównym gościem był polski astronauta dr Sławosz Uznański-Wiśniewski. Podczas spotkania zaprezentowały się koła naukowe Politechniki Warszawskiej, które przygotowały fascynujące pokazy. 
czytaj dalej
TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE