tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Radiowa przygoda klasy 4b

25.04.2024 r. uczniowie klasy 4b byli z wizytą w Polskim Radiu. Podczas wycieczki uczniowie zostali zapoznani z historią rozgłośni oraz jej pracą w czasach nam współczesnych. Uczniowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni do słuchania najciekawszych propozycji poszczególnych anten. Mieliśmy okazję obserwować realizację audycji „na żywo” w studiach Czwórki, Polskiego Radia Kierowców i Polskiego Radia Dzieciom. Zobaczyliśmy studia nagraniowe, Studio Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, Archiwum Polskiego Radia, newsroom oraz redakcję Portalu polskieradio.pl.
Wycieczka sprawiła uczniom wiele radości.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content