tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

II Warszawski Konkurs pt.: „Bezpieczna przygoda z Internetem”

23.03.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 82 obyła się uroczystość zorganizowana z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, podczas której podsumowany został II Warszawski Konkurs pt.: „Bezpieczna przygoda z Internetem”.
Konkurs został objęty honorowym patronatem przez: Mazowiecką Kurator Oświaty – Panią Aurelię MichałowskąBurmistrz Dzielnicy Bemowo – Panią Urszulę KierzkowskąPaństwowym Instytutem Badawczym NASK oraz Szkołę programowania “Giganci Programowania”.

Laureatami II Warszawskiego Konkurs pt.: „Bezpieczna przygoda z Internetem” w kategorii klas 1-3 zostali:
I miejsce: Anastazja Marzantowicz kl. 2
II miejsce: Hana Mika kl. 1
III miejsce: Karol Zagozda kl. 2

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content