tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wsparcie rodziców uczniów z Ukrainy w zakresie nauki podstaw języka polskiego

W ramach społecznej inicjatywy Instytut Kształcenia Eko-Tur przygotował dla rodziców narodowości ukraińskiej podstawowy kurs języka polskiego, którego pierwszą częścią jest temat: Polska szkoła bez tajemnic. Wyróżnia go wykorzystanie podstawowych zwrotów i pojęć używanych w szkole, takich jak, programy nauczania, pomoc psychologiczna, itp.
Dzięki takiemu wsparciu możliwa będzie lepsza współpraca rodziców ze szkołą.

Szkolenie bezpłatne – Podstawy języka polskiego dla rodziców uczniów uczęszczających do polskich szkół, będących obywatelami Ukrainy [link]
Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na dzień 28.03

Kurs adresowany jest do ukraińskich nauczycieli oraz osób, które chcą podjąć zatrudnienie jako asystenci nauczycieli w polskich szkołach, a także rodziców ukraińskich uczniów, którzy uczęszczają do polskich szkół. Udział w webinariach pozwoli poznać podstawowe zwroty w języku polskim.

Informacje od Dzielnica Bemowo Wydział Oświaty i Wychowania

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content