Akcja “Aktywny powrót do szkoły”

Zachęcamy do udziału w akcji “Aktywny powrót do szkoły”.
Czas trwania akcji – 1-30.09.2021 r.
Akcja jest dostępna dla każdego ucznia, została stworzona, by powrót do szkoły był zdrowy, życzliwy i przyjemny.
Przystępując do akcji samodzielnie weryfikujesz swoje osiągnięcia, a my obdarzamy Cię zaufaniem. Nie musisz nikomu się zgłaszać, decydujesz samodzielnie o swoim udziale
Zadania odczytasz codziennie rano na szklanych drzwiach wejściowych w głównym budynku oraz na filii. W piątki znajdziesz również zadania do wykonania w weekend.
Pobierz kartę kalendarza – Twój dzienniczek aktywności, na której samodzielnie zaznaczasz wykonanie zadania. Karta do pobrania na recepcji w głównym budynku szkoły, w filii lub pobierz z załączników.
Zadania pominięte z różnych powodów losowych wykonaj kolejnego dnia.
Po zakończeniu wszystkich zadań 1 października oddaj jednemu z organizatorów.
Nagrodami jest Twoje lepsze zdrowie i samopoczucie, a także atrakcyjne niespodzianki w postaci voucherów ułatwiające życie uczniowskie na terenie szkoły.
Życzymy Ci wytrwałości w czynieniu dobra i troski o własne zdrowie oraz satysfakcji z czasu spędzonego z najbliższymi oraz z nami w szkole.

Materiały do pobrania:
– List do ucznia [pobierz]