tel.: 22 836 39 78
e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Kolejny certyfikat dla naszej świetlicy szkolnej

Miło nam poinformować, że nasza świetlica zdobyła kolejny certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie „Świetlica kształtująca prospołeczne postawy wśród uczniów”. Konkurs trwał pięć miesięcy. Każde wykonane zadanie musiało być udokumentowane wraz ze zdjęciami i sprawozdaniem przesłane do Komisji. Zadania były punktowane. Za każdym razem zdobywaliśmy maksymalną liczbę punktów. Zadania były bardzo ciekawe, uczniowie w każdym zadaniu mieli okazję wykazać się swoją wiedzą, a także umiejętnościami w wielu dziedzinach. Konkurs sprzyjał wszechstronnemu rozwojowi uczniów, pomógł doskonalić różnorodne zdolności i umiejętności. Dzieci pozyskały nową wiedzę z zakresu tolerancji, wolontariatu, działalności na rzecz środowiska lokalnego, działalności w środowisku szkolnym. Konkurs „Świetlica kształtująca prospołeczne postawy wśród uczniów” wymagał dużego zaangażowania dzieci. Jest to ogromny sukces naszych wychowanków oraz wychowawców świetlicy, którzy pomimo trudnej sytuacji z powodu pandemii (z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego) z zaangażowaniem zrealizowali wszystkie zadania konkursowe. Od nowego roku szkolnego przystępujemy do zdobywania kolejnych zaszczytnych tytułów.

Tekst: A. Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content