tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Życzenia od RR

Z okazji Dnia Nauczyciela, Rada Rodziców pragnie przekazać najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci. 
Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.
Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania! (B. Conklin)

Drodzy Rodzice, w tym szczególnym dniu, pamiętajmy, że nasza rola w wychowaniu naszych dzieci jest tutaj kluczowa. Tak wiec pomagajmy, wspierajmy i szanujmy naszych Nauczycieli, bo oni są sternikami łodzi, a energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się i ich Rodziców. 

Pozdrawiamy, Rada Rodziców

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content