tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Świetlicowy Przegląd Talentów

Dnia 13 kwietnia w naszej szkole odbył się Świetlicowy Przegląd Talentów. W wydarzeniu wzięło udział 36 uczniów z klas 1-4, którzy zaprezentowali na naszej szkolnej scenie różnorakie umiejętności (śpiew, taniec, gimnastykę, grę na gitarze oraz układanie na czas kostki rubika). Występy zakończył pokaz tańca do utworu Cleo i Dawida Kwiatkowskiego pt. “Bratnie Dusze” w wykonaniu uczniów z kl. I c, który przerodził się we wspólną zabawę wszystkich uczestników naszego przeglądu.
Do DZIELNICOWEGO KONKURSU MAM TALENT, który odbędzie się w dniu 11 maja w naszej szkole zakwalifikowały się:
Aniela Wąchocka – kl. 2 e
Alicja Fryczyńska – kl. 2 e
Marta Karwat – kl. 3 a
Szczególne wyróżnienie w konkursie otrzymały:
Amelia Sokołowska, Oliwia Rogalska – kl. 2 c
Roksana Osik, Zuzia Broniarek – kl. 3 d
Aleksandra Strachota – kl. 2 c
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaprezentowanie swoich talentów !!!

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: M. Karkocha 

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content