tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Sowy z jesiennych liści

Jesień mieni się przepięknymi barwami kolorowych liści, które zainspirowały nas do kreatywnego działania. 

Pod koniec października uczniowie klas trzecich na porannych zajęciach w świetlicy szkolnej wykonali jesienne sowy. Do stworzenia tych prac dzieci wykorzystały różnobarwne jesienne liście oraz elementy przygotowane wcześniej z kolorowych kartek. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Jesienne sowy można obejrzeć na tablicy w holu budynku głównego szkoły. Efekty pracy naszych wychowanków można też podziwiać na zamieszczonych zdjęciach.

Galeria [link]

Tekst: A. Warda
Organizatorzy: M. Czerniszewska, A. Osytek, A. Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content