tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

30 września w naszej świetlicy obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dzień ten był doskonałą okazją, by uświadomić dzieciom jakie korzyści przynosi głośne czytanie i dlaczego warto czytać. Tego dnia nasze świetliczaki wzięły udział we wspólnym głośnym czytaniu ulubionych pozycji książkowych. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych książkach, zachęcały do czytania swoje koleżanki i kolegów. Przypomnieliśmy sobie, jak powinno się postępować z książką, jak o nią dbać, by służyła nam przez długie lata. W zajęciach czytelniczych w ramach wolontariatu uczestniczyli uczniowie ze starszych klas.
Zachęcamy do sięgania po książkę w każdej wolnej chwili.

Tekst. A. Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content