tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Konkurs plastyczny „CZŁOWIEK W GÓRACH”

Biblioteka szkolna zaprosiła uczniów z klas 1-8 do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Fundację  Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” pt CZŁOWIEK W GÓRACH. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej  człowieka w górach. Uczniowie mogli przedstawić także siebie, chodzących po górskich i szlakach lub swoje marzenia o zdobywaniu górskich szczytów. Bohaterami prac mogli być też polscy himalaiści, którzy zostali przez zagranicznych wspinaczy ochrzczeni mianem  „Lodowych Wojowników”, zdobywcy najwyższych szczytów na Ziemi, m.in. Wanda Rutkiewicz, Jerzy Kukuczka, Andrzej Zawada i Tadeusz Piotrowski.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodszych dzieci. Co takiego nas fascynuje w górach? Przeglądając pracę zauważyłam, że góry są niezwykłym światem, pełnym ciekawych istot i kształtów, bardzo pobudzającym wyobraźnię.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.
Oto niektóre Wasze prace.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content