Indywidualne biegi przełajowe

Po długiej przerwie mogliśmy powrócić do rywalizacji sportowej. Dnia 22 września na terenie Parku Górczewska odbyły się biegi przełajowe o mistrzostwo Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy w ramach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Uczestnicy zawodów mierzyli się z dystansem 800 i 1000 metrów.
Dziewczęta rocznik 2010-kl. V-800m
Chłopcy rocznik 2010- kl. V-1000m
Dziewczęta rocznik 2009- kl.VI-800m
Chłopcy rocznik 2009-kl.VI-1000m
Dziewczęta i chłopcy z roczników 2008 i 2007 kl. VII I VIII-1000m
Nasza szkoła reprezentowana była przez liczne grono i jak zawsze możemy pochwalić się wysokimi osiągnięciami. W kategorii dziewcząt rocznik 2010 kl. V mistrzynią Bemowa została Samanta Kozłowska z klasy Va. Natomiast w kategorii chłopców rocznik 2007 kl. VIII mistrzem Bemowa został Brajan Kozłowski z klasy 8e. Tuż za podium na 4 miejscu znalazł się Maciej Urbański uczeń klasy 8f.
W każdym z roczników startowało średnio 50 uczniów dlatego gratulujemy wspaniałego wyniku. Ci uczniowie będą również reprezentowali naszą szkołę na poziomie warszawskim. Już teraz trzymajmy kciuki i życzmy aby tam również wybiegali tak wspaniałe wyniki.Podziękowania składamy również pozostałym uczniom, którzy podjęli zmagania i reprezentowali naszą szkołę.
Są to:
Zuzia Jaroszek
Igor Stodulski
Maksymilian Walczyk
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Zespół nauczycieli w-f