tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Indywidualne biegi przełajowe

Po długiej przerwie mogliśmy powrócić do rywalizacji sportowej. Dnia 22 września na terenie Parku Górczewska odbyły się biegi przełajowe o mistrzostwo Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy w ramach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Uczestnicy zawodów mierzyli się z dystansem 800 i 1000 metrów. 
Dziewczęta rocznik 2010-kl. V-800m 
Chłopcy rocznik 2010- kl. V-1000m
Dziewczęta rocznik 2009- kl.VI-800m
Chłopcy rocznik 2009-kl.VI-1000m
Dziewczęta i chłopcy z roczników 2008 i 2007 kl. VII I VIII-1000m
Nasza szkoła reprezentowana była przez liczne grono i jak zawsze możemy pochwalić się wysokimi osiągnięciami. W kategorii dziewcząt rocznik 2010 kl. V mistrzynią Bemowa została Samanta Kozłowska z klasy Va. Natomiast w kategorii chłopców rocznik 2007 kl. VIII mistrzem Bemowa został Brajan Kozłowski z klasy 8e. Tuż za podium na 4 miejscu znalazł się Maciej Urbański uczeń klasy 8f.
W każdym z roczników startowało średnio 50 uczniów dlatego gratulujemy wspaniałego wyniku. Ci uczniowie będą również reprezentowali naszą szkołę na poziomie warszawskim. Już teraz trzymajmy kciuki i życzmy aby tam również wybiegali tak wspaniałe wyniki.Podziękowania składamy również pozostałym uczniom, którzy podjęli zmagania i reprezentowali naszą szkołę.
Są to:
Hanna Grzechnik
Barbara Banasik
Tosia Kaliszewska
Ignacy Mrozek
Marek Lisiecki
Mikołaj Kosieradzki
Szymon Adamczyk
Mikołaj Krupczyński
Małgosia Rychlicka
Magda Główczak
Ida Stefańska
Marcin Iwanicki
Mateusz Iwanicki
Stanisław Godlewski
Helena Klepacz
Bartosz Życzyński
Tomek Fałdrowicz
Jakub Fałdrowicz
Michał Pawłowski
Zuzia Jaroszek
Igor Stodulski
Maksymilian Walczyk
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Galeria [link]

Z pozdrowieniami
Zespół nauczycieli w-f 

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content