Nasze sztafety najlepsze na Bemowie!

W środę 30 września jako reprezentacja SP 321 wzięliśmy udział w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo w ramach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Miło nam poinformować, że chłopcy tego dnia zdominowali zawody, zajmując w dwóch kategoriach wiekowych (starsi VII-VII i młodsi IV-VI) zasłużone 1 miejsca! Tym samym chłopcy jako Mistrzowie Bemowa już w październiku będą reprezentować dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy, które rozegrane zostaną na warszawskim AWF. Nasze dziewczyny również świetnie się zaprezentowały ostatecznie zajmując bardzo wysokie 2 miejsce! Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów za ogromny wysiłek włożony w trakcie biegów oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.
Składy sztafet:
2 miejsce /dziewczyny „młodsze”/: Samanta Kozłowska, Małgosia Rychlicka, Magdalena Główczak, Barbara Banasik, Emilia Chmielewska, Kaliszewska Tosia, Hania Grzechnik
1 miejsce /chłopcy „młodsi”/: Pytkowski Kacper, Iwanicki Marcin, Iwanicki Mateusz, Walecki Marek, Mrozek Ignacy, Kosieradzki Mikołaj, Knych Michał
1 miejsce /chłopcy „starsi”/: Urbański Maciek, Kozłowski Brajan, Fałdrowicz Tomek, Walczyk Maks, Trojanowski Krzysiek, Uryniuk Maciek, Stodulski Igor.

Opiekunowie: Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego