tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

III Warszawski Konkurs “Bezpieczna przygoda z Internetem” – I miejsce

29.03.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 82 obyła się uroczystość zorganizowana z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, podczas której podsumowany został III Warszawski Konkurs pt.: „Bezpieczna przygoda z Internetem”.
Konkurs został objęty honorowym patronatem przez: Mazowieckiego Kuratora OświatyBurmistrz Dzielnicy Bemowo – Panią Urszulę KierzkowskąCentralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości oraz Państwowy Instytut Badawczy NASK.
W III Warszawskim Konkursie „Bezpieczna przygoda z Internetem” w kategorii klas 1-3 Hana Mika z kl. 2 zajęła I miejsce 🙂
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.

Tekst: K. Dzwonowska
Zdjęcia: rodzice

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content