tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

“Czytamy z klasą- lekturki spod chmurki”

W tym roku szkolnym nasza świetlica bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym ,,Czytamy z klasą- lekturki spod chmurki” rozwijając czytelnictwo wśród dzieci, integrując zespoły klasowe czy pogłębiając wiedzę nt. wybranych miast i krajów, ich piękna, różnorodności, kultury i tradycji. W ramach I zrealizowanego modułu – podróże po Polsce, czytaliśmy lekturę ,,Pilot i ja” Adama Bahdaja- poznaliśmy bohaterów książki oraz historię. Dowiedzieliśmy się o atrakcjach turystycznych w mieście gdzie rozgrywa się akcja, rozmawialiśmy o tym co należy spakować udając się w podróż oraz zrobiliśmy plakat zachęcający do przeczytania lektury.

Galeria [link]

Tekst: koordynatorzy K. Cichocka, P. Koszalska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content