tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
zsp7@eduwarszawa.pl

8a i 8b w teatrze na “Balladynie”

12.01. klasa 8a  wraz z wychowawcą – p. Katarzyną Sową i 8b pod opieką wychowawczyni – p. Jolanty Szostak, w ramach realizacji podstawy programowej udały się z nauczycielem j. polskiego, p. Ireną Dubielecką, by obejrzeć inscenizację „Balladyny” przygotowaną przez Krakowską Agencję Artystyczną w reżyserii Bogdana Kokotka, ze scenografią i kostiumami projektu Krzysztofa Małachowskiego oraz muzyką Zbigniewa Siwka. Obejrzenie spektaklu pozwala na żywy kontakt z kulturą oraz utrwalenie fabuły lektury obowiązkowej w ramach powtarzania przed zbliżającym się egzaminem po klasie ósmej.

Tekst: I. Dubielecka

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Dzień Promocji
Zamawianie posiłków
Skip to content