tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wyniki konkursu Mali Architekci

Nasza Szkoła wzięła udział w dzielnicowym konkursie konstrukcyjnym ,,MALI ARCHITEKCI”. Niniejszym chiałam ogłosić, że zajęliśmy drugie oraz trzecie miejsce- budowle ,,Anfield Stadion” (klasa 2c) oraz ,,Miasto” (klasa 3d i 3c). Do konkursu zostało wykonanych bardzo dużo budowli, w związku z tym zorganizowaliśmy również świetlicowy konkurs konstrukcyjny, budowle były bardzo pomysłowe i wykonane z zaangażowaniem. Wszystkim dzieciom za włożony wkład bardzo dziękujemy, każdy uczestnik będzie nagrodzony po feriach zimowych. Zachęcamy do oglądania zamieszczonych zdjęć wykonanych budowli.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: koordynatorzy konkursu K. Cichocka, P. Koszalska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content