tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wspólne kolędowanie w świetlicy szkolnej

W grudniu w świetlicy szkolnej, w sali Patio odbyło się wspólne kolędowanie, gdzie przy choince w magicznej atmosferze świat, dzieci wykonały wcześniej przygotowane z wychowawcami kolędy i pastorałki oraz taniec “Śnieżynek” i taniec do utworu Jingle Bells. Zaprosiliśmy też gościa specjalnego, uzdolnioną wokalnie uczennicę klas starszych z Ukrainy, która zaśpiewała specjalnie dla nas dwa utwory w języku ukraińskim.
Korzystając z magicznej atmosfery i klimatu świątecznego w trakcie występów odbył się finał konkursu świetlicowego “Rodzinny stroik bożonarodzeniowy”.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: organizatorzy – M. Marszał, M. Karkocha, M. Czerniszewska, Z. Jakubczyk

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content