tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Turniej Finałowy ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”

10 czerwca 2024 r. w Warszawie na Torwarze odbył się jubileuszowy X Turniej Finałowy ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”. W zawodach wzięło udział 719 uczestników z 69 szkół. Siedmiorundowy turniej dziewczynki i chłopcy z klas I-III grali w oddzielnych grupach na poziomie swoich klas, tempem 10 minut na zawodnika. Punktacja drużynowa danej szkoły była sumą sześciu najlepszych wyników jej uczniów, niezależnie od grupy, w której startowali.
Reprezentacją SP 321 opiekowali się nauczyciele:
kierownik wycieczki: Zofia Marks oraz opiekunowie: Maja Kamińska i Konrad Kurek
Wynik drużynowy: VI miejsce w Polsce, II miejsce w Warszawie

Sprawozdanie z turnieju wraz z punktacją poszczególnych uczniów [link]

Galeria [link]

Tekst: Z. Marks
Zdjęcia: M. Kamińska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content