tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

Dnia 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Święto zostało ustanowione w 2002 roku, w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. Ten milusiński przyjaciel wszystkich maluchów narodził się 119 lat temu w USA jako Teddy Bear. Od tego dnia pluszowe misie szybko podbiły serca dzieci na całych świecie, stając się jedną z najpopularniejszych zabawek. 
W naszej świetlicy ten dzień był pełen wrażeń. Dzieci poznały różne ciekawostki o niedźwiedziach i  misiach, odpowiadały na zagadki, wykonywały prace plastyczne, śpiewały piosenki. Każdy mógł zaprezentować historię swojego pluszowego przyjaciela oraz  wykonać medal.
Wspólnym zabawom i uśmiechom nie było końca, zapraszamy do fotorelacji 🙂

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak, M. Mścichowska
Zdjęcia: nauczyciele świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content