tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Jak co roku dzieci z niecierpliwością czekały na spotkanie ze Świętym Mikołajem, już od samego rana pytały „O której przyjedzie do Nas Święty Mikołaj?”. Mikołajki to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczyły się one piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa. W tym roku Święty Mikołaj zawitał do Nas dużo wcześniej. 1 grudnia  tuż po zaśpiewaniu przez dzieci piosenek  i zabawy ze śnieżynką pojawił się on „PRAWDZIWY”, ze śnieżnobiałą brodą Święty  Mikołaj. Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt jego obecnością. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia. Po skończonym spotkaniu na każde dziecko czekały upragnione prezenty. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: W. Kotarba

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content