tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

6 grudnia naszą świetlicę odwiedził Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Na tę okazję dzieci przystroiły sale świetlicowe oraz wykonały piękne prace plastyczne o tematyce świątecznej.  Mikołaj obdarował dzieci słodkimi niespodziankami. Wszystkie grupy świetlicowe dostały nowe gry i klocki, o których wyborze nauczyciele decydowali razem z dziećmi. Wizyta Świętego Mikołaja przyniosła nam wiele radości, ale przede wszystkim wprowadziła wszystkich w magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Mikołaju zapraszamy za rok!!!
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie mikołajkowych prezentów.

Galeria [link]

Tekst: A. Warda
Zdjęcia: nauczyciele świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content