tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie z Mikołajem

Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem,
Bo gdzieś zgubił saneczki w tę mroźną pogodę.
Hu-hu-ha, hu-hu-ha 
Co to za Mikołaj!

Dzieci z grupy 3latków A „Kangurki” taką piosenkę śpiewały w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja 6 grudnia.
Wizyta świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Już od samego rana była świetna atmosfera, dzieci nie mogły doczekać się aż  usłyszą „Mikołajowe” dzwoneczki, a ten  zapuka do drzwi naszej sali. Mikołaj nie kazał czekać na siebie długo bo już po śniadanku zawitał w naszej sali z workiem pełnym prezentów. Radość dzieci ze spotkania jest nie do opisania, przez cały dzień wspominały tę wyjątkową wizytę.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: W. Kotarba

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content