tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Pożegnanie Pani Teresy Terleckiej

“Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić …
Ks. J. Twardowski

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że 24.06.2024 r. odeszła od nas nasza droga Koleżanka i wieloletni pedagog szkolny Teresa Terlecka. Jej nagłe odejście to ogromna strata dla całej społeczności szkolnej.

Tereska była niezwykle oddanym i zaangażowanym pedagogiem, który przez wiele lat służył wsparciem i pomocą uczniom, rodzicom i nauczycielom. Jej empatia, profesjonalizm i ciepło, z jakim podchodziła do każdego człowieka, na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Jako grono pedagogiczne i pracownicy szkoły jesteśmy Jej wdzięczni za lata wspólnej pracy, podczas których niestrudzenie dbała o dobro i rozwój naszych uczniów. Jej mądrość, doświadczenie i życzliwość były dla nas wszystkich nieocenionym wsparciem i inspiracją. Będziemy Ją zawsze pamiętać jako osobę życzliwą, pogodną i pełną energii.

W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi zmarłej. Składamy Im wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia. Będziemy zawsze pamiętać naszą Tereskę jako wspaniałego pedagoga i serdecznego przyjaciela.

Cześć Jej pamięci.
Z wyrazami szacunku i smutku
Nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Warszawie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 28 czerwca 2024 roku w Domu Pogrzebowym przy ul. J. Conrada 7 w Warszawie o godzinie 13.00.

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content