tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Pasowanie na świetliczaka

Dnia 27 października 2022 roku przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyło się pasowanie na świetliczaka wszystkich dzieci z klas pierwszych. Pani kierownik Anna Warda rozpoczęła spotkanie powitaniem i upewnieniem się, czy uczniowie znają regulamin i stosują go na co dzień. Później odbyły się różne konkurencje sportowe. Dzieci kręciły hula hop, rzucały ogromną kostką, przechodziły przez obręcze, spacerowały z woreczkami na głowie i zmagały się z chustą animacyjną. Dyplomy Wesołego świetliczaka, pyszne lizaki i wielkie prezenty niespodzianki były świetnym zakończeniem uroczystości. Dzieciom i wychowawcom życzymy jak najwięcej radosnych chwil i udanych imprez.

Galeria [link]

Tekst: M. Czerniszewska
Zdjęcia: A. Warda, M. Karkocha

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content