tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Nasze ulubione baśnie Hansa Chrystiana Andersena

Na początku lutego w świetlicy szkolnej w ramach programu „Czytające szkoły” we wszystkich grupach świetlicowych odbyły się zimowe zajęcia czytelnicze. Dzieci wysłuchały znanych i lubianych baśni H. Ch. Andersena: „Królowa Śniegu”, „Bałwan”, „Dziewczynka z zapałkami”, „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Dzielny ołowiany żołnierzyk”. W grupach organizowane były konkursy ze znajomości treści wysłuchanych utworów. Uczniowie rozwiązywali rebusy i zagadki, układali z rozsypanki wyrazowej tytuły baśni, kolorowali ilustracje ze swoim ulubionym bohaterem. Nasze Świetliczaki chętnie uczestniczyły we wszystkich proponowanych zajęciach, wcielając się niekiedy w role głównych bohaterów baśni Andersena.

Galeria [link]

Tekst: A. Warda
Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content