tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Gala laureatów “Warszawa da się lubić”

22.03.2023r. w Szkole nr 388 im. Jana Pawła II w Warszawie odbyła się gala laureatów XVII Edycji Warszawskiego Konkursu Warszawa da się lubić pt. ,,Wizytówka bogatej historii Warszawy- Zielona wyspa w sercu stolicy”. W kategorii plastycznej- Moje ulubione dzikie zwierzę na poziomie klas I-III wyróżnienie zajęła nasza uczennica z klasy IIIa Anna Tatarzyńska. Jesteśmy dumni, gratulujemy i dziękujemy za wspieranie i motywowanie do wykonanej pracy Pani Pauli Koszalskiej- wychowawcy świetlicy klas III. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które włożyły serce w wykonane prace oraz zachęcamy do oglądania.

Galeria [link]

Koordynatorzy konkursu: K. Cichocka, P. Koszalska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content