tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Ślimaka w klasach pierwszych

24 maja, w Kalendarzu Świąt Typowych i Nietypowych, widnieje Dzień Ślimaka. Ponieważ dzieci bardzo lubią obchodzić takie niezwykłe dni, podczas dyżuru świetlicowego w klasach pierwszych, zostały zorganizowane warsztaty plastyczno- techniczne, których bohaterem był właśnie ten mięczak. Zadaniem uczniów było dobranie się 2-4 osobowe zespoły i wykonanie jednej z zaproponowanych prac: portretu ślimaka, domu dla ślimaków lub toru wyścigowego. Każdy zespól podszedł do swojego zadania inaczej, dlatego każda praca była zupełnie inna. Wszystkie godne uwagi.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content