tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Cykliczne spotkania w P 389 dla dzieci z Ukrainy z oddziałów przedszkolnych

Serdecznie zapraszamy rodzica z dziećmi z Ukrainy na cykl spotkań organizowanych w Przedszkolu nr 389 przy ul. Szadkowskiego 3 w Warszawie. Termin pierwszego spotkania został zaplanowany na 25.03.2022 r. (piątek) godz. 17.00-19.00. Podczas spotkania nauczyciel zorganizuje zabawy dla dzieci. W tym czasie Państwo będą mieli okazję do poznania się i porozmawiania w swoim towarzystwie. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą kapci na zmianę dla dzieci oraz maseczki ochronnej dla osoby dorosłej. Chęć udziału w tym spotkaniu należy zgłosić u nauczyciela grupy swojego dziecka do czwartku tj. 24.03.22 do godz.10.00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy.


Ми щиро запрошуємо батьків з дітьми з України на зустрічі, організовані удитячому садку № 389 на вулиціШадковського, 3 ( ul. Szadkowskiego 3) Варшаві. Дата першої зустрічі призначена на 25.03.2022 р. (п’ятниця) о 17.00-19.00. Під часзустрічі вчитель організовує для дітейігри. За цей час ви матимете можливістьпознайомитися та поспілкуватися один зодним. Просимо взяти із собою зміннітапочки для дітей та захисну маску длядорослих. Якщо ви бажаєте взяти участьу цій зустрічі, будь ласка, зв’яжітьсяз вихователем групи вашої дитини дочетверга 24.03.22 10.00 ранку. Кількістьмісць обмежена, залежить від порядкузголошень. Щиро запрошуємо.

Tekst: A. Kwiatkowska-Rehan

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content