tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Andrzejki w świetlicy

W dniu 29 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się Andrzejki dla całej społeczności Świetliczaków. Specjalnie na tę okazję sala 038 była specjalnie przygotowana, powstała przepiękna dekoracja. Wróżbom i zabawie nie było końca. Panował wspaniały nastrój, światła, lampki, magiczne kule, karty… Dzieci świetnie się bawiły i były zadowolone z możliwości wywróżenia sobie imienia przyszłego małżonka, zawodu wykonywanego w przyszłości czy też wróżby na najbliższe dni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Serdecznie dziękujemy za pomoc koleżankom ze świetlicy, pani kierownik – Annie Wardzie oraz rodzicom z Rady Rodziców za przygotowanie poczęstunku dla każdego uczestnika.
Organizatorzy: Marzena Marszał, Ewa Koguciuk

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: M. Marszał

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content