Od 19 maja 2025 r. rozpoczynają się zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2025, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczną się 19 maja 2025 r. od godziny 16:00 i potrwają do 1 czerwca 2025 r. do godziny 24:00 – zgodnie z zasadami postępowania rekrutacyjnego, zawierającymi szczegółowy harmonogram.
Rodzice/ opiekunowie prawni rejestrują w systemie dziecko za pomocą jego numeru pesel, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy jednotygodniowy turnus, który trwa od poniedziałku do piątku.
Informacja o zakwalifikowaniu dziecka do Akcji „Lato w Mieście” 2025 zostanie opublikowana w systemie 3 czerwca 2025 r. o godzinie 16:00.
Link do strony Lato w Mieście [link]
















