tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Спільна варшавська зима – Wspólna Warszawska Zima

Wspólna Warszawska Zima to propozycja zajęć integracyjno-opiekuńczo-wychowawczych uzupełniających ofertę Warszawskiej Akcji Zima w Mieście 2023. Projekt adresowany do dzieci uchodźców, przybyłych do Polski po 24 lutego 2022 r. w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie. Procedura zapisów dzieci z Ukrainy do Wspólnej Warszawskiej Zimy  jest analogiczna do zapisów do Akcji Zima w Mieście 2023. Aby zapisać dziecko należy wejść na stronę warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl w zakładce Dzieci z Ukrainy zostaną zamieszczone wszystkie informacje (również w języku Ukraińskim).

З 2 січня 2023 року розпочинається реєстрація на акцію «Спільна варшавська зима», що організована Столицею Варшавою та Дитячим фондом ООН – ЮНІСЕФ. «Спільна варшавська зима» — це пропозиція виховних занять та опіки, які доповнюють пропозицію варшавської акції «Зима в місті» 2023. Проект фінансується ЮНІСЕФ і спрямований на дітей-біженців, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 р. у зв’язку зі збройним конфліктом в Україні.
Реєстрація розпочнеться 2 січня 2023 р. з 8:00 години ранку iтриватиме до 15 січня 2023 р. до 24.00 через вебсайт https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/
Więcej informacji/Більше інформації [link]

Materiał zebrała: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content