tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Zdrowie na talerzu

Pod takim hasłem w dniu 8 października odbyły się zajęcia świetlicowe w klasie II B. Celem naszego spotkania było przypomnienie dzieciom zasad zdrowego żywienia i zachęcenie ich do spożywania, zwłaszcza jesienią, warzyw i owoców. W zajęciach uczestniczyła p. Mirosława – szkolna pielęgniarka i p. Jolanta – nauczycielka przyrody. Panie obrazowo, z wykorzystaniem plansz i barwnych ilustracji przedstawiły dzieciom powyższą tematykę i zaproponowały wykonanie pracy plastycznej pt.: „Moja zdrowa piramida żywieniowa”. Wykonane prace ilustrowały nawyki żywieniowe naszych wychowanków i były okazją do dyskusji na temat zdrowego żywienia. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały sponsorowany przez szkolną stołówkę poczęstunek, czyli jesienny „bukiet” smacznych owoców, które zjadły ze smakiem.

Zdjęcia [link]

Tekst i zdjęcia: W. Łukasiak

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content