tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Zajęcia integracyjne karate kyokushin / Інтеграційні заняття кіокушин карате

Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach integracyjnych z karate kyokushin. Treningi prowadzone będą w języku ukraińskim przez doświadczoną instruktorkę, medalistkę Mistrzostw Ukrainy Инна Перерва. Na zajęciach dzieci i młodzież pozna techniki karate, samoobrony, gry i zabawy ruchowe, rozciąganie.
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich chętnych. Umożliwiamy treningi kilka razy w tygodniu w dowolnej lokalizacji z dopasowaniem do wieku uczestników. Treningi przeznaczone dla osób, które nigdy nie trenowały wcześniej jak i dla tych, którzy trenują regularnie.
Organizatorem zajęć jest UKS HEROS we współpracy z Wydziałem Sportu Dzielnicy Bemowo oraz Burmistrzem Dzielnicy Bemowo Panem Piotrem Kobierskim.
W celu przyjęcia na zajęcia trzeba wypełnić poniższy formularz. Ilość miejsc ograniczona.
Dane kontaktowe uksheros@gmail.com

Запрошуємо Вас взяти участь у БЕЗКОШТОВНИХ інтеграційних заняттях з кіокушин карате. Тренування українською мовою проводитиме досвідчений інструктор, призер Чемпіонату України Інна Перерва. Під час занять діти та підлітки навчатимуться техніки карате, самозахисту, рухових ігор, розтяжки.
Заняття розраховані на всіх бажаючих. Ми дозволяємо тренуватися кілька разів на тиждень у будь-якому місці, підлаштовуючись під вік учасників. Тренування призначені для людей, які ніколи раніше не тренувалися, і для тих, хто тренується регулярно.
Організатор занять – UKS HEROS у співпраці з Управлінням спорту району Бемово та міським головою району Бемово паном Петром Кобєрським.
Для того, щоб бути допущеними до занять, необхідно заповнити форму нижче. Кількість місць обмежена.
Контактні дані uksheros@gmail.com

HARMONOGRAM/ГРАФІК [link]

Poprzedni

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content