tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wyrażenie zgody na udział w badaniu słuchu

Sprostowanie:

W związku z nowymi obostrzeniami (dzieci do 16 r.ż. nie mogą same poruszać się po ulicy) o wypełnienie formularza prosimy uczniów klas VIII.

Uczniowie klas I będą badani w szkole wg ustalonego harmonogramu. Badanie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym.
——————————————————————————————————————–

W związku z realizacją od 26.10.2020 r. “Programu polityki zdrowotnej w zakresie wczesnego wykrywania zaburzeń słuchu wśród uczniów klas VIII szkół podstawowych na terenie m. st. Warszawy na lata 2020-2022” zwracamy się do Państwa z prośbą o jak najszybsze potwierdzenie zgody na badanie słuchu poprzez wypełnienie formularza [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content