tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wycieczka zawodoznawcza do Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych

W ramach projektu “Warszawa Talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy” 10 maja 2023r. uczniowie kl. 7b oraz delegacja z klas 8, pod opieką p. Agnieszki Kubiak – Konwalik oraz p. Karoliny Pamrowskiej, odwiedzili Wytwórnię Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Młodzież spotkała się z osobami, które na co dzień pracują w produkcji filmu. Uczniowie poznali specyfikę wybranych zawodów wspomnianej branży, m.in. reżysera, operatora obrazu, montażysty.
Na koniec wycieczki zawodoznawczej odbyła się projekcja filmu krótkometrażowego.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: K. Pamrowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content