tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Witamy w świetlicy!

Po wakacyjnej przerwie powróciliśmy do szkoły i świetlicy, w której od samego początku czeka na nas wiele nowych wyzwań i atrakcji. W pierwszym tygodniu przypomnieliśmy sobie zasady zachowania w sali świetlicowej, stołówce, szatni i na placu zabaw. W trakcie pogadanek z dziećmi nauczyciele omówili regulamin świetlicy szkolnej. Te pierwsze dni w świetlicy to też czas spędzony na zabawach integracyjnych w salach oraz grach i zabawach na boisku szkolnym i placu zabaw. Życzymy wszystkim uczestnikom zajęć świetlicowych wielu wspaniałych wrażeń z pobytu w naszej świetlicy. Serdecznie zapraszamy do włączania się w akcje i konkursy organizowane przez nauczycieli. Rodziców informujemy, że świetlica szkolna zaprasza dzieci w godz. 7:00 – 17:30.

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content