tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Witamy w kolejnym roku szkolnym!

Nowy rok szkolny- 2020/ 2021, rozpoczęliśmy w nowej rzeczywistości i w nowych warunkach.  Już pod koniec wakacji zastanawialiśmy się jak to będzie bez dywanów w klasach, z ograniczoną ilością zabawek, bez możliwości rysowania wspólnymi kredkami itd. Okazało się jednak, że dzieci bardzo szybko przystosowały się do zmian. Po długiej przerwie stęskniły się za sobą tak bardzo, że nic nie było w stanie zmącić radości wynikającej ze spotkania!
Oczywiście na nowy rok szkolny zaplanowaliśmy wiele zabaw, imprez i konkursów, które przeprowadzać będziemy z zachowaniem zaleceń sanitarnych.
Nie zapomnieliśmy też o konkursach ogłoszonych w trakcie trwania zdalnej nauki. Wszystkie dostarczone do świetlicy prace zostaną ocenione, a najlepsze- nagrodzone.
Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!
Nauczyciele szkolnej świetlicy.

Tekst: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content