tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wielkanoc w świetlicy

Początek kwietnia w naszej świetlicy upłynął w atmosferze Świąt Wielkanocnych. Nasi uczniowie uczestniczyli w różnorodnych zajęciach oraz warsztatach plastyczno-technicznych zorganizowanych przez nauczycieli świetlicy. Warsztaty wielkanocne dają niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do świąt Wielkiej Nocy i stworzenia dekoracji idealnej do wielkanocnego koszyczka. Uczniowie podczas zajęć mieli okazję poznać zwyczaje oraz tradycje obchodzenia świąt w Polsce i nie tylko. Warsztaty są okazją dla dzieci do artystycznego spojrzenia na świat, przez co rozwijają swoje zdolności plastyczne i manualne, co zostało uchwycone na zdjęciach.

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak
Zdjęcia: M. Krzysztyniak, M. Mścichowska, E. Koguciuk, A. Warda, A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content