tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Wielka Gala Nauczycielskich Oskarów 2020/2021

Czy pamiętacie jak rok temu w naszej szkole odbyła się Wielka Nauczycielska Gala Oskarów?  
Impreza pełna emocji, zabawy, niesamowitych występów?  
Impreza, podczas której uczniowie wytypowali zwycięzców z poszczególnych kategorii? 
A było to tak… 
Śmiechu było mnóstwo, ponieważ kategorie przyznanych nagród były komiczne, ale – jak wszyscy słusznie zauważyli – bardzo trafne. Nasi drodzy nauczyciele w świetle reflektorów kroczyli jak gwiazdy po czerwonym dywanie (ich spracowane dłonie podtrzymywali uczniowie), odbierali statuetki, otrzymali medale, laurki, obsypywani byli kolorowymi konfetti i poczęstowani przepysznym tortem przygotowanym przez firmę Szwajcarka, a następnie pozowali do zdjęć – zupełnie jak na prawdziwej gali wręczenia Oskarów!  
A oto osoby nagrodzone i kategorie wyróżnień: 
WYKŁADOWCA ROKU – Pan Robert Szarf 
NAJBARDZIEJ ZABIEGANY NAUCZYCIEL – Pani Anna Wiechowska 
STRAŻNIK DYSCYPLINY – Pan Zenon Jakubczyk 
ŻARTOWNIŚ ROKU – Pani Anna Jabłonowska 
SOKOLE OKO – Pani Agnieszka Kubiak – Konwalik 
Czyż nie trafione są te kategorie? Uważamy, że tak! Uczniowie, którzy je przyznawali, naprawdę się nagłowili, by poszczególnych nauczycieli uhonorować właściwym odznaczeniem. Wcale to nie było łatwe zadanie… Mamy jednak nadzieję, że wszyscy członkowie Grona Pedagogicznego poczuli się wyróżnieni, ponieważ na to wyróżnienie naprawdę zasługują! Jeszcze raz wszystkim pedagożkom i pedagogom serdecznie gratulujemy. 🙂
A w tym roku, już wkrótce, jeszcze więcej niespodzianek, nowe kategorie, nowe atrakcyjne występy naszych uzdolnionych uczniów.  
Więcej informacji już wkrótce na Librusie! 
Obserwujcie bacznie ogłoszenia umieszczane przez opiekunów SU. 
A teraz, na zachętę zapraszamy do galerii, dzięki której będziecie mogli zobaczyć co działo się rok temu:-) 

Galeria [link]

film 1 [link]
film 2 [link]
film 3 [link]
film 4 [link]

Tekst i zdjęcia: K. Dobrzyńska, M. Rędzińska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content