tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warsztaty Wielkanocne w klasach II

Czas przed Świętami Wielkanocnymi to czas, w którym w szkolnej świetlicy dzieje się zwykle wyjątkowo dużo. Powstają bowiem najróżniejsze dekoracje świąteczne: palemki, jaja, baranki, koszyczki, trawki itd. Coroczną tradycją organizowany jest też Kiermasz wielkanocnych ozdób. W tym i zeszłym roku przygotowania do Świąt nie mogły jednak mieć tradycyjnego przebiegu. Wiadomo-  nauczanie hybrydowe, kwarantanny kolejnych klas, mniejsza ilość dzieci, zakaz łączenia grup… Mimo wszystko jednak, w klasach II udało się przeprowadzić Warsztaty Wielkanocne. Jakby na przekór sytuacji, w której się znaleźliśmy, dzieci pracowały z naprawdę wielką przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem. Wszyscy mamy nadzieję, że to już ostatnia taka Wielkanoc.

Galeria [link]

Tekst: A. Korzeniewska
Zdjęcia: A. Korzeniewska, A. Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content