tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warsztaty wielkanocne w kl. I

Z okazji świąt wielkanocnych w klasach 1b,1c, 1e dla dzieci ze świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne, które wspaniale pobudzają wyobraźnię i angażują do wspólnej aktywności Możliwość własnoręcznego wykonania atrakcyjnej ozdoby jest dla dziecka źródłem ogromnej satysfakcji. Dzieci z ogromnym zapałem i uśmiechem na twarzy stworzyły piękne, kolorowe pisanki, wesołe kurczaczki i różnobarwne motyle.
Warsztaty wielkanocne to znakomita okazja do pokazania dzieciom, jak ważne są przygotowania do świąt i dlaczego należy zadbać o ich odpowiednią atmosferę.

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak
Zdjęcia: M. Krzysztyniak, M. Marszał, M. Mścichowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content