tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warsztaty w klasie IIC

20 maja obchodzony jest Światowy Dzień Pszczoły. Warto uświadomić sobie jak duży wpływ mają te małe istoty na nasze życie. Udowodniono, że gdyby nagle wszystkie pszczoły zginęły- ludzie przetrwaliby zaledwie 4 lata! Światowy Dzień Pszczoły ustanowiono właśnie po to, aby podkreślić konieczność ochrony tych owadów przed wyginięciem.
20.05.2021 r. odbyły się więc w klasie 2 c zajęcia warsztatowe o tej tematyce. Dzieci miały okazję zastanowić się nad znaczeniem pszczół dla naszego ekosystemu, obejrzeć filmy edukacyjne o życiu i roli pszczół oraz wykonać pracę plastyczno- techniczną. Zapraszam do zapoznania się z fotorelacją.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content